امیرحسین شمس

[cdb_teacher_detail][cdb_box_content]

درباره من

من امیرحسین شمس ، کارشناس ارشد سئو (Senior SEO Specialist) هستم. رشته دانشگاهی من در مقطع کارشناسی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار است.

[cdb_icon_box icon_style=”icon-font” icon=”fal fa-location” icon_position=”left” icon_type=”circle” icon_size=”icon-box-medium” title=”آدرس پستی:” title_tag=”h6″ title_text_transform=”” title_text_font_weight=”” custom_icon_size=”30″ icon_color=”#1e83f0″ icon_border_color=”#e6e6e6″ icon_border_width=”1″]تهران، سعادت آباد، میدان کاج، بن بست ششم[/cdb_icon_box]
[cdb_icon_box icon_style=”icon-font” icon=”fal fa-external-link-alt” icon_position=”left” icon_type=”circle” icon_size=”icon-box-medium” title=”وب سایت:” title_tag=”h6″ title_text_transform=”” title_text_font_weight=”” custom_icon_size=”30″ icon_color=”#1e83f0″ icon_border_color=”#e6e6e6″ icon_border_width=”1″]amirhoseinshams.ir[/cdb_icon_box]
[cdb_icon_box icon_style=”icon-font” icon=”fal fa-mailbox” icon_position=”left” icon_type=”circle” icon_size=”icon-box-medium” title=”ایمیل:” title_tag=”h6″ title_text_transform=”” title_text_font_weight=”” custom_icon_size=”30″ icon_color=”#1e83f0″ icon_border_color=”#e6e6e6″ icon_border_width=”1″]amirhoseinshams[/cdb_icon_box]
[cdb_icon_box icon_style=”icon-font” icon=”fab fa-telegram” icon_position=”left” icon_type=”circle” icon_size=”icon-box-medium” title=”لینکدین:” title_tag=”h6″ title_text_transform=”” title_text_font_weight=”” custom_icon_size=”30″ icon_color=”#1e83f0″ icon_border_color=”#e6e6e6″ icon_border_width=”1″]amirhoseinshams[/cdb_icon_box]
[cdb_icon_box icon_style=”icon-font” icon=”fal fa-mobile-android-alt” icon_position=”left” icon_type=”circle” icon_size=”icon-box-medium” title=”شماره تماس:” title_tag=”h6″ title_text_transform=”” title_text_font_weight=”” custom_icon_size=”30″ icon_color=”#1e83f0″ icon_border_color=”#e6e6e6″ icon_border_width=”1″]09398535013[/cdb_icon_box]
[/cdb_box_content]
[cdb_box_content]

درباره امیرحسین شمس

امیرحسین شمس متخصص و مشاور سئو و دیجیتال مارکتینگ

مهارت ها

سئو محتوا 90%
سئو تکنیکال 80%
سئو خارجی 80%
ابزارهای سئو 80%
گزارش دهی و مدیریت پروژه 70%
دیجیتال مارکتینگ 60%
تبلیغات کلیکی PPC و ادوردز 60%
تسلط به HTML, CSS و جاوااسکریپت 60%
طراحی سایت و وردپرس 60%

درخواست مشاوره و تماس با من

  من امیرحسین شمس هستم و از سال 97 وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ شدم. از همان ابتدای کار، با تحقیقاتی که در مورد بخش های مختلف مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ مثل، مدیریت کمپین های کلیکی PPC، گوگل ادوردز ADS، تولید محتوا و content marketing، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یا همان SEO و سایر بخش ها انجام دادم؛ و در انتها تصمیم گرفتم که به طور تخصصی وارد دنیا سئو بشم.

  معرفی رشته تحصیلی من

  رشته تحصیلی من مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هستش و از سال 97 با ورود به دانشگاه دولتی گیلان وارد این رشته شدم. و رشته ای که در حال مطالعه اون هستم باعث شد که در سئو به خصوص در بخش سئو تکنیکال دید بهتری داشته باشم و به دلیل تسلط به html, css و javascript در بخش تکنیکال عملکرد بهتری داشته باشم.

  و همین آشنایی من با برنامه نویسی سبب شد تا technical SEO در شروع مسیرم نقطه قوتی برای من باشه. بخشی که خیلی از متخصص های سئو برای پرداختن به این بخش و بهینه سازی تکنیکال سایت خودشون همیشه با ترس رو به رو هستن و ترجیح میدن خیلی سراغش نرن.

  این نکته رو بهش اشاره کنم که هر روزی که بیشتر از فعالیتم میگذره، گرایش بیشتری به دیجیتال مارکتینگ پیدا میکنم و دوست دارم بعد از اینکه به یک SEO Manager تبدیل شدم قدم بعدیم تبدیل شدن به یک Digital Marketing Manager شدن باشه.

  در ابتدای کار یعنی سال 97 که شروع به فعالیت در این حوزه کردم به دلیل اینکه دانشگاه گیلان میرفتم و از تهران فاصله داشتم مجبوری مجبور به یادگیری سئو به صورت خودآموز شدم و از دوره های آنلاین آموزش سئو کمک گرفتم و برای خودم چند تا پروژه شروع کردم. زمانی که این توانایی رو توی خودمک دیدم که میتونم به کمک سئو به رشد و ارتقا سایت ها و افزایش فروش اون سات ها کمک کنم شروع به گرفتن پروژه کردم. به صورتی فریلنسری یک پروژه رو استارت زدم و تقریبا 4 ماه روی اون متمرکز بودم و تونستم اطلاعاتی که در مورد بهینه سازی وبسایت ها تو این مدت آموزش دیده بودم رو توی این سایت پیاده سازی کنم. پس از گذشت 4 ماه اون سایت با رشد 80% کلیک و رشد 135% impression همراه شد.

  دوره های گذرانده شده در حوزه سئو و مارکتینگ:

  پس از مدتی شروع به گذراندن دوره های حرفه ای تر SEO خارجی شدم و دوره سایت هایی مثل:

  • Semrush Academy
  • Complete SEO Training Udemy
  • Yoast SEO Academy
  • The Beginner’s Guide to SEO
  • SEO Training Coursefrom HubSpot Academy

  شدم و همچنین دوره های پیشرفته تر در ایران را گذراندم. در این حین همچنان بر روی پروژه های شخصی خود و چند پروژه سئو به صورت فرلینسری مشغول به فعالیت بودم.

  داستان ورود من به اتاقک به عنوان کارشناس سئو:

  اما در سال 98 تصمیم گرفتم تا وارد استارتاپ ها و شرکت های موفق بشم که اولین انتخابم استارتاپ اتاقک بود که این استارتاپ در حوزه اجاره ویلا، سوئیت و اقامتگاه مشغول به فعالیت است و جزو سه پلتفرم برتر در این حوزه به شما می‌رود. همکاری من با اتاقک 11 ماه به طول انجامید که تجربیات و دستاورد های فراواوانی رو برای من به همراه داشت.

  از مهم ترین فعالیت‌ها و دستاوردهای من توی اتاقک:

  • رشد 80% کلیک های NONE-branded. ( با وجود شرایط کرونایی و کاهش شیب سفر ها)
  • رشد 128% کیک های Branded + NONE-branded.
  • رشد 69% کلیک در بخش بلاگ سایت.
  • رشد 2.5 برابری جایگاه کلمات کلیدی مورد هدف.
  • بهبود وضعیت performance سایت و المان های مربوط به page speed insight.
  • تشکیل تیم محتوا و چینش ساختاری صحیح و اصولی برای تیم محتوا.
  • طراحی و پیاده سازی کمپین های off-page و رپورتاژ.

  داستان همکاری من با فینیکس و والکس به عنوان کارشناس ارشد سئو:

  و بعد از این همکاری به استارتاپ فینیکس و والکس رفتم که در حوزه ارزهای دیجیتال  فعالیت دارند و از سخت‌ترین و پر چالش ترین حوزه های در سئو به شمار می‌رود. که در حال حاضر هم در این دو استارتاپ مشغول به فعالیت هستم.

  فعالیت‌ها و دستاوردهای من در فینیکس و والکس:

  • رشد 110% کلیک NONE-Branded در سایت فینیکس.
  • رشد 84% کلیک NONE-Branded در سایت والکس.
  • رشد 160% کلیک NONE-Branded + Branded در سایت فینیکس.
  • رشد 125% کلیک NONE-Branded + Branded در سایت والکس.
  • رشد 3 برابری جایگاه کلمات کلید هدف در سایت فینیکس.
  • رشد 1.4 برابری جایگاه کلمات کلید هدف در سایت والکس.
  • تهیه استراتژی و planning برای دستیابی به KPI های تعریف شده.
  • اصلاخ ساختار تیم محتوا و آموزش به تیم محتوا برای بهینه سازی بیشتر مطالب.
  • تشکیل پیلار های قوی محتوایی و اصلاح ساختار محتواهای موجود درسایت.
  • برنامه ریزی کامل، تعیین استراتژی و پیاده سازی کامل کمپین های off-page.
  • ارتباط با تیم Social Media در راستای استفاده از Social Signal کمپین های مختلف تیم سوشال مدیا و بهینه سازی آن ها در جهت نیازهای تیم سئو.
  • ارتباط با تیم دیجیتال در راستای بهینه سازی کمیپین های بنری، PPC شامل ادوردز و سایر شبکه های تیم دیجیتال در جهت هم راستا بودن فعالیت تیم دیجیتال مارکتینگ و افزایش تاثیر مثبت برای بخش سئو.
  • بهبود وضعیت performance سایت و المان های مربوط به page speed insight.

  تعدادی از پروژه های فریلنسری من:

  1- سایت افراگرافیک

  سئو سایت افراگرافیک

  این سایت در حوزه مشاوره، طراحی و چاپ گرافیکی مشغول به فعالیت است. که کیوورد های اصلی این سایت مثل: چاپ مجله، چاپ جعبه، طراحی مجله، هارد باکس، طراحی زونکن، چاپ کلاسور و …. به صفحه اصلی رسیده اند و این سایت با رشد حدود 2.5 برابری کلیک همراه بوده است.

  2- داماهی پی

  سئو سایت داماهی پی

  این سایت در حوزه خدمات پرداخت ارزی مشغول به فعالیت است که کیووردهای این حوزه جزو کیوورد های رقابتی به شما می‌رود. تعدادی از کیوورد های اصلی این سایت که بر آن تمرکز داشتم: خرید وب مانی، خرید ووچر پرفکت مانی و خرید پی اس ووچر است که در تمامی این کیوورد ها و کیووردهای فراوان دیگر به رتبه تارگت شده رسیده اند. همچنین در مقایسه 3 ماهه این سایت، با رشد 110% کلیک و 165% ایمپرشن همراه بوده است.

  3- فرآموز:

  سئو سایت فرآموز

  سایت فرآموز در حوزه فروش آنلاین کتاب مشغول به فعالیت است. از مهم ترین دستاوردهای من در این سایت رشد 3 برابری تعداد کلید و رشد 4.5 ایمپرشن تنها در 6 ماه بود. این سایت در کیووردهای مهمی مثل خرید کتاب دانشگاهی و خرید کتاب کمک درسی و در نام اغلب کتاب ها به رتبه مدنظر کارفرما رسیده است.

  4- مهریماه بیوتی

  بهینه سازی وب سایت مهریماه بیوتی

  سایت مهریماه در حوزه خدمات زیبایی ابرو، مژه و لب مشغول به فعالیت است. این سایت در تمامی کلمات خود از جمله: میکروبلیدینگ ابرو، فیبروز ابرو، لمینت مژه، لیفت مژه، میکروپیگمنتیشن لب، تاتو رژ لب، تاتو خط چشم، بن مژه به رتبه هدف خود رسیده است. و علاوه بر آن به رشد 150% برابری کلیک دست پیدا کرده است.

  5- رابین کفپوش

  بهینه سازی وب سایت رابین کفپوش برای موتورهای جستجو گوگل

  سایت رابین کفپوش همانطور که از اسم آن مشخص است در حوزه انواع کفپوش و موزاییک در حال فعالیت است. تارگت این سایت افزایش میزان کلیک و دستیابی به رتبه های اول در کلمات کلیدی موزاییک پلیمری، واش بتن، کفپوش پرسی، کفپوش ویبره ای، موزاییک حیاطی بود که در تمامی آن ها به رتبه های مدنظر کارفرما دست پیدا کردیم.

  6- باتری آنلاین

  بهینه سازی وبسایت باتری آنلاین در کلمات کلیدی حوزه باتری

  سایت باتری آنلاین به صورت تخصصی در حوزه باتری های فرسوده مشغول به فعالیت است. که در این سایت در قیمت باطری فرسوده، ضایعات باتری ups، قیمت ضایعات باطری، باطری فرسوده موتور سیکلت، باطری فرسوده کتابی و باتری اتمی فرسوده که جزو کیووردهای هدف این سایت بود به رتبه های برتر در نتایج جستجو دست پیدا کردیم.

  7- رایمند

  seo of raymondtejarat

  سایت رایمند تجارت فروشگاه آنلاین فروش انواع چسب و درزگیر است. در این سایت در بیش از 30 کلمه کلیدی به رتبه های بالای نتایج serp از جمله کلمات: چسب پلی اورتان، درزگیر پلی اورتان، چسب سیلیکون، فوم ضد آتش، چسب مونتاژ، چسب UV، چسب سنگ، چسب اپوکسی، درزگیر سیلیکون، دست پیدا کردیم.

  [/cdb_box_content]